ni- cola, ni-pepsi miu chewa ekhm uliczny uparcie i skrycie blues zabars blog danieluk chomiks gaska siostry-m natalie david firth rupi arlo toothpaste for dinner married to the sea motylek the fly who loved mebartek pogoda paprykarzyca olażwanola fototapeta rodzina street ostrosc suseu lp3 angel-a Anja Garbarek zbyszek voo voo dramatyczny haiku fristajl raz dwa trzy the leaf label pakamera artystyczna wylęgarnia how to fold a shirt in japan cafe kulturalna monopol
ajaj jaja hejtuanek@gmail.com

cyrk.talk.pl


Link :: 01.04.2007 :: 18:54

Przed moim domem rzadek zniczy. Nie wiem co sie tam stalo. Ktos spadl z kraweznika?

Prima aprilis pobudza wyobraznie.

- Aneczka, po plecach lazi Ci robal z mnostwem nog!
- O rany dzieki. Skad wiedzialas?? Tobie chodzi po plecach wielki kot. Tez ma bardzo duzo nog.
- Glupia! Koty nie chodza po plecach a robale owszem!
- No co Ty nie widzialas nigdy na plecach kota?! Chyba dlatego ze chodzi po Twoich, wiesz.
- A Twoj robal gryzie - zaraz dostaniesz wysypki w ksztalcie lopaty.
- Twoj kot drapie i bedziesz miala wscieklizne na twarzy.
- Moj kot zje Twojego robala i przegrasz!
- Nieprawda, moj robal jest wielki wiesz duzo wiekszy od kota i ma wiecej nog.
- Moze wiecej nog ale mniej zebow - buduj trumne dla robala!
- Trumna gotowa. Co teraz?
- Kup sobie czarny frak i zakop swojego robala pod drzewem bananowca.
- Zaproszenie na pogrzeb dla Ciebie i kota wyslac poczta czy mailem?
- Golebiem!


Straszliwie boli mnie gardlo.

Komentuj(1)


Link :: 06.04.2007 :: 18:27

Halleluyah. Tak tak. Byle szybko, bo nie mam czasu.

Komentuj(0)


Link :: 10.04.2007 :: 21:21

Identycznie ubrane, uczesane, umalowane blizniaczki. Na oko okolice siedemdziesiatki. Grunt to zachowac dystans. Patrzac z bliska robi sie zeza, traci zdrowe proporcje.
Po rozmowie ze stara ciotka z zamierzchlych lat dzieciectwa pusto w glowie. Zyje w jakims obledzie. Scieranie sie tylu calkowicie odmiennych przepisow na zycie, z ktorych kazdy wydaje sie tym najbardziej odleglym od idealu powoduje etyczne rozwolnienie. Nie jestem w stanie utrzymac w sobie zadnych zasad.
Nagle znow jakbym sie zatrzymala pod sciana, ze juz nic, tylko usiasc i plakac. Nie wiem dokad isc, bo wracac nie moge a muru nie przeskocze. Coraz lepiej wiem, czego nie chce. Coraz mniej wiem, czego chce.

Komentuj(0)


Link :: 16.04.2007 :: 00:52

Caly swiat wyglada codziennie inaczej. Dzisiaj znow nie chce spac. Nie mam sily sie polozyc.
Spotkalam na przystanku dziewczyne do ktorej moglabym sie modlic. Byla jak z piasku. Twarz opalona prawdziwym slonce na piasek. Wlosy spalone prawdziwym sloncem na piasek. A kiedy sie usmiechala to taki dreszcz jak po zanurzeniu stopy w morzu po raz pierwszy. A oczy takie ze utonac w tych oczach.
Nie mam w co sie ubrac, nie chce byc gwiazda MTV, nie chce byc nikim, chce byc soba, ale do tego potrzeba duzo pieniedzy albo przynajmniej czasu. Deficyt jednego i drugiego.
Moglam sie polozyc 4 godziny temu. Znow bede niewyspana.
Fajny Pascal. Fajna Kulka. Glupia Historia Spoleczna.

Komentuj(1)


Link :: 20.04.2007 :: 22:43

Snie o rzeczach nie z tego swiata. O ludziach nie z tej ziemi. I przyjazniach niemozliwych.
Jestem spokojna bardziej z jednej strony serca a z drugiej zupelnie nie. I wiem ze zaspokojenie pewnych potrzeb powoduje pojawienie sie kolejnych. I rozumiem to i akceptuje.
Tylko nie wiem. Nie umiem. Nie moge. Nie chce. Ile razy mozna zaczynac od nowa? Kiedy bede za stara, zeby odciac sie od siebie z wczesniej?
Slucham Gaby Kulki, put your lipstick down or someone might get hurt, moze to o to chodzi.

Komentuj(0)


Link :: 20.04.2007 :: 23:54

Czasem mysle ze jestem juz dorosla, bo nie mam hormonalnych skokow z depresji w euforie. Teraz mam na raz i depresje i euforie. Tak jak z polaczenia czarnego z bialym - wychodzi jakies niedodefiniowane gowno.
Czasem boje sie strasznie ze sie obudze i popatrze na siebie i sie zasmuce. Boje sie ze to o co walcze nie jest tej walki warte. Boje sie ze zgubilam to co wazne. Nie wiem juz na czym mi zalezy. Nie pamietam kim chcialam byc w dziecinstwie.
Zasypiam i snie sny bardziej realne od rzeczywistosci. Juz nie wiem co jest naprawde. Nie pamietam czy powiedziales mi dlaczego czy tylko przysnilam sobie odpowiedz. I nie wiem jakie to ma znaczenie.

Komentuj(1)


Link :: 22.04.2007 :: 03:01

Mam bardzo duzo chcen. Wlasciwie z kazdym dniem chcen przybywa. Ale bywam szczesliwa. Jestem szczesliwa. Wiem ze to rzadko sie zdarza. Wiem i tym bardziej sie ciesze, ze mi sie zdarzylo.
Teraz zasne. I bede miala bardzo dobre sny.

Lubie sie czarowac.

Komentuj(0)


Link :: 22.04.2007 :: 23:45

W ktorym momencie czlowiek przestaje sie bac?
Placze, ale to sa dobre lzy.

Moim Kochanym:
Moniczce i Jędrusiowi
aby mieli co czytać Annie Marii
gdy podrośnie

Autor
14. czerwca 1988 r.


Komentuj(0)


Link :: 25.04.2007 :: 22:48

Wyznaczyc optymalna funkcje decyzyjna dla weryfikacji hipotezy o sredniej wadze ciala w populacji siedmiolatkow.
Ojej jak to brzmi dumnie!

Komentuj(0)


Link :: 27.04.2007 :: 04:20

Probuje sobie dorownac. Marnie mi wychodzi ale nawet sie nie przejmuje zbyt mocno. Przesiaklam dymem papierosowym do szpiku kosci znacznie mocniej niz kiedy palilam. Wciaz Gaba Kulka i wciaz.

Komentuj(0)


Link :: 27.04.2007 :: 04:29

Ptaki juz spiewaja a ja mam rozmazany makijaz.

Komentuj(0)


Link :: 29.04.2007 :: 02:09

Fajny dzien. Moja spodnica a la Marylin Monroe na schodach w metrze (rece trzesly mi sie kolejne 5h). Jakis bardzo niesmialy mezczyzna chcacy nawiazac blizsza znajomosc (az mi bylo zal kiedy mowilam mu splyywaj). Inny mezczyzna ktory spytal o wiek, bo typowal na 17 podczas gdy jego kolega na 13 (no prosze!).
Dobrze mi tu, wcale nie chce na tydzien sie wynosic na koniec swiata. Szczegolnie ze w polowie.
Poczytam o Grotowskim. I poslucham Yoko Ono. Troche poplacze. Minie szybko. Nie martwie sie przeciez.

Komentuj(0)


2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad