ni- cola, ni-pepsi miu chewa ekhm uliczny uparcie i skrycie blues zabars blog danieluk chomiks gaska siostry-m natalie david firth rupi arlo toothpaste for dinner married to the sea motylek the fly who loved mebartek pogoda paprykarzyca olażwanola fototapeta rodzina street ostrosc suseu lp3 angel-a Anja Garbarek zbyszek voo voo dramatyczny haiku fristajl raz dwa trzy the leaf label pakamera artystyczna wylęgarnia how to fold a shirt in japan cafe kulturalna monopol
ajaj jaja hejtuanek@gmail.com

cyrk.talk.pl


Link :: 05.04.2006 :: 20:26

ene dio tria tesera pede exi efta ochto enja deka
- Wieczorem mam impreze. Mozesz zostac dluzej? Do 21-22??
- Jasne, nie ma problemu, nie mam nic do roboty.
Bejbe bejbe.. cholera. Znow zapomnialam czyje to. Czy zna ktos piosenke, ktorą zaczyna sie jedna z "reklamowek" trojki, najpierw jest bejbe bejbe a dalej nie wiem i spiewa taki pan cieniutkim glosikiem?.. Mm. Potrafie spedzac godziny czeszac internet w poszukiwaniu takich igielek, tylko dlatego, ze te pare dzwiekow zaklinowalo sie w jednej z ostatnich zmarszczek mego mozgu.
Ogladam romantyczne komedie w ostatnij chwili przed szczesliwym zakonczeniem zmieniajac kanal. Byle nie widziec ze wszyscy tacy hepi procz mnie. Jestem chora.
Mam dżumę.

Komentuj(2)


Link :: 08.04.2006 :: 20:03

Jestesmy suma naszych pragnien, naszych marzen, naszych chce i mam ochote. A mi sie tak bardzo nie chce. Nie chce mi sie spac, ani nie spac. Nie chce mi sie myslec, jesc, spotykac sie z kimkolwiek, czytac, uczyc sie, nieczytac, nieuczyc sie.. Nie moge pomyslec o niczym na co mialabym ochote, o niczym co by mi moglo sprawic przyjemnosc.
Jestem strasznie nijako przezroczysta. Ludzie sie rodza, ludzie sie zabijaja a ja nie wiem. Rozwazam sobie wszystkie za i przeciw. Ogladam pod swiatlo i od spodu i dochodze do wniosku, ze lepiej nie oceniac.
W takich momentach jakos absurdalnie zazdroszcze Kolumbom.

Dzis szukalam sladow wiosny. No bo to wszak za moment latto.. Prawda?


Komentuj(0)


Link :: 08.04.2006 :: 20:44

Drogi Panie Marku,
W zwiazku z zaistnialymi w dniu dzisiejszym wydarzeniami, pragne wyznac Panu najszczersza milosc oraz zapewnic o dozgonnosci mego uczucia. Nie zdradze Pana z rzadnym innym prezenterem i wykasuje wszystkie zapamietane stacje procz Trojki. Tak Mi Dopomoz Bog!

Komentuj(0)


Link :: 10.04.2006 :: 22:51

Wcale nie interesuje sie polityka. Polityka wcale mnie nie interesuje. Mam swoje poglady niezmienne, ktorych zadnymi racjonalnymi argumentami poprzec nie potrafie. Ktorych nie zmienia poglady ludzi wokol. Mam jeden glos, ktorego jeszcze nie mialam okazji oddac. Polityka mnie martwi. Wstyd mi ze Polacy sa tacy. Ze sa tacy Polacy. Ze kiedy patrzy na mnie Jacob Annie Jacques Linda Tom Enza Alison Stefano, widza tych ktorych ostatnich bym chciala zeby zobaczyli. Przykro mi i tyle.
[CampariSoda + Irn-Bru / Leela James]
Kupilam bratu sweter w kolorze nieba przed burza z dwoma kreskami w kolorze trawy po burzy po wewnetrznej stronie kolnierzyka.
I chcialam pozdrowic mame, chlopaka i cala klase 7c z gimnazjum numer 2 w Białobrzegach Radomskich.

Komentuj(9)


Link :: 16.04.2006 :: 09:51

Mmm.. Tylko ja w Wielkanocny poranek przy komputerze?..
Dobrych Świąt. Alleluja!

Komentuj(2)


Link :: 21.04.2006 :: 23:59

Ojej mam cudowna rodzine. Ciotka z hiszpanii pali pije wyglada tak jak bym tez w jej wieku chciala. Kuzyn z Brukseli si - nic dodac nic ujac. Wszystkie kobiety piekne i na czasie. Wszyscy mezczyzni eleganccy i bogaci.
Dzis odwiedzil nas Tymochowicz. Ma ladny samochod.
My odwiedzilismy Pink not dead.
Koncert voovoo trzy dni temu i za trzy dni. Jej. Waglewski bylby moim mezem. Gdyby dalo sie mnie kochac.
Fantaści – pisał pedagog Kazimierz Króliński – wyolbrzymiają zjawiska przyrody do rozmiarów cudu, stwarzają dookoła dziecka niesamowity, tajemniczy świat dobrych i złych demonów [...]. Czy godzi się poddawać dziecko tym torturom lęku i grozy, targać jego nerwy, torować drogę bojaźliwości, tchórzostwu, neurastenii, może nawet samobójstwu? Dziecku posiadającemu bujną fantazję, niewiele chyba trzeba dodawać, aby je wprawić w stan anormalny, aby je porwać w kręgi cierpienia i tragedii. Najpospolitszymi tego objawami będzie bezsenność, lęk przed ciemnością, brak apetytu, brak niefrasobliwej dziecięcej pogody i radości






* bonus dla Mandy..



Komentuj(2)


Link :: 25.04.2006 :: 19:44

Kolejny dzien. Another day of talking. Patrzac na samoloty rozmyslam o krajach, gdzie wszystko jest jak trzeba. Tu nie jest. Czlonek rodziny z dnia na dzien degradowany do pozycji pozywienia dla Boa. Ktos ma ochote przygarnac szczurzyce 2 miesieczna? Z miska, poidelkiem oraz rocznym zapasem trocin i jedzenia?? Prosze pilnie o kontakt..



Za to znamy sie juz z Mateo barrdzo blisko.
- Milo na was popatrzec dziewczyny..
- Na was tez. I posluchac przyjemnie.
- Wpadajcie czesciej na nasze koncerty.
- Przeciez jestesmy na kazdym!

Mysle sobie ze.. voo voo powinno byc sprzedawane w formie pigulek antydepresyjnych.













Aktualizacja po wydarzeniach dopieroco zaszlych: po wszystkim. Juz po wszystkim. Jesli nadal chcesz szczurka to idz do zoo i sobie kup nowego. Z metka i data przydatnosci do spozycia. Przepraszam, jak zwykle namieszalam i nic dobrego z tego nie wyszlo.

Komentuj(0)


2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad