cyrk - komentarze



Wcale nie interesuje sie polityka. Polityka wcale mnie nie interesuje. Mam swoje poglady niezmienne, ktorych zadnymi racjonalnymi argumentami poprzec nie potrafie. Ktorych nie zmienia poglady ludzi wokol. Mam jeden glos, ktorego jeszcze nie mialam okazji oddac. Polityka mnie martwi. Wstyd mi ze Polacy sa tacy. Ze sa tacy Polacy. Ze kiedy patrzy na mnie Jacob Annie Jacques Linda Tom Enza Alison Stefano, widza tych ktorych ostatnich bym chciala zeby zobaczyli. Przykro mi i tyle.
[CampariSoda + Irn-Bru / Leela James]
Kupilam bratu sweter w kolorze nieba przed burza z dwoma kreskami w kolorze trawy po burzy po wewnetrznej stronie kolnierzyka.
I chcialam pozdrowic mame, chlopaka i cala klase 7c z gimnazjum numer 2 w Białobrzegach Radomskich.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.04.2006 :: 17:51 :: prosie13-1.aster.pl

z problemami ale.. w.m.p. sobie poradzil.. dzieks... poraz wtory..
13.04.2006 :: 19:43 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk

A jestes pewna ze to nie Twoj odtwarzacz?.. Dziwne bo jakosc na komputerze swietna.
13.04.2006 :: 19:31 :: prosie14-1.aster.pl

zuza

ach i jeszcze jedno.. plytka L.J. przerywa..
:( i zasadniczo.. to pare piesenek w ogole nie dziala..
pozdr.
Wesolych Swiat zycze... :*
13.04.2006 :: 09:58 :: prosie20-1.aster.pl

zuza

hejhej.. podeslesz mi fotki.. tudziez filmiki z voovoo :)))) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje raz super wieczor! :*
ps.i przy okazji napisz gdzie sie w koncu wybralyscie :))
11.04.2006 :: 23:57 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk

Leela milutka. Urrocza. Dostaniesz jutro i nie rob ze mnie potwora - zafunduje Ci plytke. Si ja.
11.04.2006 :: 21:44 :: prosie4.aster.pl

zuza

znowu sie nie podpisalam.. a podpisalam sie napewno!!! grr.. to jak? moge liczyc na plytke ..jutro..? oczywiscie oddam pusta.. ale tak juz chcialabym miec na switeta leela.. fajna? kiepska?
11.04.2006 :: 16:01 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk => zu

Leela gotowa!
11.04.2006 :: 15:34 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Mi czasem też wstyd...
11.04.2006 :: 09:22 :: prosie3-1.aster.pl

no wlasnie, jak tam moja leela?

ps. co do polityki ..to wszystko przez sokratesa i sofistow.. pies im morde lizal.. teraz ludzie juz nie wiedza co etycznosc a co moralnosc.. i tak mamy samych moralnych politykow.. myslacych o sobie w kategoriach etycznosci.. a im tez pies...etc.
Talk.pl :: Wróć