cyrk - komentarze



Jedyna umiejetnosc z jaka maly czlowiek przychodzi na ten swiat, procz powiedzmy odruchow bezwarunkowych, to placz. Zabawne, tym bardziej w porownaniu z usmiechem, ktorego nauka zajmuje mu pare miesiecy. Moje zycie to ciagle oczekiwanie na cud. Na to, ze bede miala szczescie i dzieki jakims niewiarygodnie korzystnym zbiegom okolicznosci osiagne wszystkie cele, spelnie marzenia i to wszystko bez zadnego wysilku czy poswiecenia. Wierze nawet ze ktoregos dnia znajde pod podloga koralik, ktory bedzie chetny do wspolpracy. I spelni kazde moje zyczenie. Tak bardzo nie chce tracic pieknych zludzen.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.03.2006 :: 22:23 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk

Ah mandy mandy, dziekuje Ci! :)
13.03.2006 :: 21:36 :: ursus.spray.net.pl

mandy mandy

oj Anku Anku.. nie łam sie lecz przełam sie normalenie. sciskaj wszystkie koraliki i sobie zyc nie stracenia zludzen.
ps ale fajnie. pierwszy raz bloga skomenotwalam;)
11.03.2006 :: 13:37 :: clx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ach. Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że by nie stracić kolejnej notki dodam cię do linków na swoim blogu. Ciekawi mnie co jeszcze napiszesz. Bo to powyżej było nader interesujące.
11.03.2006 :: 13:35 :: clx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zaintrygowana wstępem tej notki - piszę. Płacz, płacz... co za przygnębiające stwierdzenie! Ale ku memu przerażeniu prawdziwe! Przejdę jednak do rzeczy, tu taka mała rada ode mnie. Nie czekaj na cud. Cudów nie ma. Nie ma też weny twórczej o czym boleśnie się przekonałam nie dalej jak kilka dni temu. Natchnienie do działania więc nie istnieje. I wszystko pozostaje w naszych rękach. Pozdrawiam cię. Najwyraźniej rozumiesz naprawdę sporo rzeczy, których inni nie chcą dostrzec.
11.03.2006 :: 12:52 :: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

nie sadzisz, ze cud maz przed sobną.. dla mnie zycie to cud... i choc czasami mam szczęscie to i tak nie mam humoru bo wiem ze one szybko bardzo szybko miną.... :(
11.03.2006 :: 09:09 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia.talk.p

Eh... nie możesz czekać, trzeba pomóć lowoi, nikt nie zrobi wszystkiego za Ciebie.
Talk.pl :: Wróć