cyrk - komentarze



Siedzę. Ja, doginthefog i djarum black. I zastanawiam sie nad wzglednoscia rzeczy. Bla bla.. kazdy wie o czym mowie. No bo czy tysiac funtow to duzo? Tak? A jesli to cena jednorodzinnego domku w centrum Londynu? Nie? A jesli mialbys to rzucic za siebie nie ogladajac sie? Jak cienka jest granica miedzy tragedia a blogoslawienstwem? Dobrem a zlem? Myslisz ze zabicie czlowieka jest zle? A gdyby dzieki temu uratowano tysiace innych ludzi?
Ile jest wart moj czas? Przez ostatnie siedem godzin oddawalam swoje cialo i umysl za pieniadze. Ile jest warte moje zycie? I czy kazdy jest wart tyle samo?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.01.2006 :: 23:39 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk

Człowiek ma to do siebie że gdyba. Wygląda na to, że bez wyraźnej przyczyny bądź celu..
What if you had to choose...
PS. Ty pozniej.. albo wczesnie wstajesz :)
19.01.2006 :: 04:14 :: a056.bie.lama.net.pl

a

a gdyby zabicie tysiaca ludzi uratowalo jednego, najwazniejszego czlowieka, bez ktorego zycie byłoby śmiercią? a gdyby to było sto ludzi? albo dziesięć? albo jedna?

gdzie jest granica? i po co odpowiadac na takie pytania? gdy czlowiek znajdzie sie w takiej sytuacji bedzie wiedzial

dobranoc

ps
późno chadzasz spać;)
17.01.2006 :: 22:22 :: nat-mo2.aster.pl

maluch

smutne....
ale myślę,że życie każdego człowieka ma sens i najlepiej by było gdyby jeden nie musiał oddawać go za innych...
Talk.pl :: Wróć