02.11.2006 :: 21:59
Bylam w factory. Widzialam pare par butow jak z bajki. Nie bylo mojego rozmiaru. Kupilam jakies inne. Widzialam takie spodnie dzielo sztuki ze az mnie brzuch bolal. Nie bylo mojego rozmiaru. Kupilam troche podobne. Czuje sie niespelniona. Tymbark radzi: - ZACZNIJ OD NOWA - ZROB TO TERAZ - SPOTKASZ GO - PELNA SWOBODA - WYLUZUJ - PRZYBIJ PIATKE - POWIEDZ TO - TERAZ DOPIERO BEDZIE JAZDA Snil mi sie Mlody Stuhr, chcial zebym go gdzies podrzucila samochodem. Bylam podekscytowana i troche zmartwiona tym ze jeszcze mi nie wydali prawa jazdy i pilam alkohol. Ale i tak bylo swietnie bo cieplo i jasno. Stuhr tez jest blondynem. W podziemiach widzialam rozkrwawionego czlowieka. Nie moglam uwierzyc ze to naprawde, ze nie sok wisniowy, ze nie keczap. Chcialam jeszcze napisac cos o moim Tatku, o naszej wspolnej muzyce, katharsis, o tym jak jedziemy 180 km/h trzymajac sie za rece i krzyczac tak glosno tak glosno zeby Bog nas uslyszal. Ale to wymaga wiecej niz mam w tej chwili. Bylam na koncercie Waglewski Malenczuk. Ide na koncert Archive. Powoli wracam do zycia.