cyrk - komentarze



Bylam w factory. Widzialam pare par butow jak z bajki. Nie bylo mojego rozmiaru. Kupilam jakies inne. Widzialam takie spodnie dzielo sztuki ze az mnie brzuch bolal. Nie bylo mojego rozmiaru. Kupilam troche podobne. Czuje sie niespelniona.

Tymbark radzi:
- ZACZNIJ OD NOWA
- ZROB TO TERAZ
- SPOTKASZ GO
- PELNA SWOBODA
- WYLUZUJ
- PRZYBIJ PIATKE
- POWIEDZ TO
- TERAZ DOPIERO BEDZIE JAZDA


Snil mi sie Mlody Stuhr, chcial zebym go gdzies podrzucila samochodem. Bylam podekscytowana i troche zmartwiona tym ze jeszcze mi nie wydali prawa jazdy i pilam alkohol. Ale i tak bylo swietnie bo cieplo i jasno. Stuhr tez jest blondynem.

W podziemiach widzialam rozkrwawionego czlowieka. Nie moglam uwierzyc ze to naprawde, ze nie sok wisniowy, ze nie keczap.

Chcialam jeszcze napisac cos o moim Tatku, o naszej wspolnej muzyce, katharsis, o tym jak jedziemy 180 km/h trzymajac sie za rece i krzyczac tak glosno tak glosno zeby Bog nas uslyszal.
Ale to wymaga wiecej niz mam w tej chwili.

Bylam na koncercie Waglewski Malenczuk. Ide na koncert Archive. Powoli wracam do zycia.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.11.2006 :: 09:10 :: prosie2.aster.pl

Z.

a moze do berlina na placebo? ach ty nie sluchasz placebo..
ja z glebi serca wyciagam co mam najladniejszego i daje ci w prezencie.. a (propos szu.)hmm..przypomina troche taki motek wleny..
i zarezerwuj ktorys weekend jedziemy do mnie do domu. (+ Mu) porobimy w glinie! nie jest tam ladnie i fajnie.. ale jest kominek no i jak ty bedziesz to uzupelnisz braki.
poduczysz mnie z hiszp.? nie bylam juz tyle razy ze poza przedstawieniem sie i stwierdzeniem ze ja mysle ze to stolik a nie krzeslo..nic nie umiem...jak powiedzial kiesy moj guru Roik.. moja nauka jezyka to poczatek tragicznego konca! prorocze to byly slowa!
Talk.pl :: Wróć