cyrk - komentarze



Zasłaniajac firanke zawadzilam kciukiem o stojacego na parapecie kaktusa. Odskoczylam. Uderzenie okazalo sie tak silne ze caly palec pokryly malenkie czerwone kropelki krwi - slady po ukluciach. Palec bolal coraz bardziej wiec zaczelam sie mu dokladnie przygladac i odkrylam wciaz tkwiacy w nim kolec. Cazkami do paznokci zaczelam rozdlubywac bolesne miejsce zeby pozbyc sie ciala obcego. Z marnym skutkiem - kolec nie chcial wyjsc. Lamal sie, wyslizgiwal uwierajac coraz bardziej. Po paru minutach prob wreszcie udalo mi sie uchwycic przeciwnika. Ciagne, ciagne i ciaagneee... Kolec tkwiacy w moim kciuku okazal sie miec ponad pol centymetra dlugosci!! Po jego usunieciu krew lala sie strumieniami, naprawde! Nie sadzilam ze tyle plynu miesci sie w jednym palcu.. No. Teraz juz jesten taka biedna ze moge ze spokojnym sumieniem isc sie porelaxowac.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.08.2006 :: 00:41 :: cln75.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mi nie zimno, mi nie zimno. Przerażenie, biorąc pod uwagę fakt, że kocham krew, też mnie nie ogarnęło. A żeby to był powód do relaksowania się? Nie powiem. Pozdrawiam.
20.08.2006 :: 14:17 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

bardzo mi sie podoba muzyka na tym blogu:D:d
heh notka ciekawa chwilami az robi sie zimno na plecach:P:p
a tak powaznie to pieknie umiesz opisywac swoje przezycia nawet nieco blahe [chociaz wierze jak drastyczne dla placa] umiesz opisac tak ze staja sie naprawde niesamowite
pelen podziw i respekt ja tak nie umiem
nawet wazne rzeczy opisuje tak ze staja sie beznadziejne=/
zapraszam do mnie na www.siasica.talk.pl
ja mam zamiar tu zagladac nie tylko z powodu muzyki ale i notek
papa
trzymaj sie:*:*
:*
Talk.pl :: Wróć