13.07.2006 :: 20:48
kurwa maæ!! ... (Wiem. Wiele chalasu o nic. Bo co za roznica czy mi tam w zupie to martwe ptaszysko plywa czy nie skoro zycia mu to nie wroci. Bo obrazanie sie in general nie pasuje do czlowieka powyzej lat pieciu. Bo dzieci w Afryce.. Ale jak sie siedzi w domu cale dnie naprawde trudno znalezc lepszy pomysl na zajecie rozleniwionych resztek swiadomosci. I chcialam powiedziec ze siedzialam sobie na balkonie i spiewalam do blyskajacych blyskawic this is how it works you peer inside yourself you take the things you like and try to love the things you took and then you take that love you made and stick it into some someone else's heart pumping someone else's blood and walking arm in arm you hope it don't get harmed but even if it does you'll just do it all again i jeszcze liczylam sekundy miedzy blyskiem a krzykiem czlowieka walnietego przez piorun. A potem skonczylam Gre w klasy - najwyzszy czas zaczac ja od nowa. I zaczelam London. I kupilam czerwony stanik w biale kropeczki.) Oto moje zycie. Opowiedz mi o swoim.